Limit – narzędzia pomiarowe dla profesjonalistów

Limit to ponad 90 lat doświadczenia w dostarczaniu najlepszych pomiarowych rozwiązań dla przemysłu. Przez ten czas, firma Limit dostosowała swoją ofertę do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Limit to narzędzia i przyrządy pomiarowe o wysokiej jakości i najlepszym stosunku jakości do ceny. Produkty tej marki są skierowane przede wszystkim do profesjonalistów szukających kompromisu pomiędzy jakością, a ceną a także amatorów ceniących sobie wysoką jakość za przystępną cenę.

Limit oferuje szereg produktów z kategorii techniki pomiarowej, koncentrując się na potrzebach użytkownika i użyteczności. Jest to jedyna marka na rynku oferująca produkty we wszystkich segmentach technologii pomiarowej:
• Pomiar warsztatowy
• Badania elektryczne / elektroniczne
• Klimat i środowisko
• Laser
• Waga
• Kontrola

Szeroka oferta narzędzi i przyrządów pomiarowych Limit obejmuje m.in.: cyrkle traserskie, pryzmy traserskie, czujniki zegarowe, kątowniki pomiarowe, kątomierze, mierniki cęgowe, multimetry, wskaźniki napięcia, mikrometry, suwmiarki, średnicówki, poziomice, płytki wzorcowe, statywy magnetyczne, szczelinomierze, wysokościomierze, macki pomiarowe, sprawdziany, wzorce kontrolne, lasery krzyżowe i rotacyjne, kamery inspekcyjne i wiele innych.

Szwedzka jakość

Najważniejsze wartości dla firmy Limit to wysoka jakość, zaufanie oraz nastawienie na obopólną współpracę. To one stoją za sukcesem marki. Dzięki wysokim normom jakościowym jakie stosowane są na etapie projektowania, a następnie produkcji narzędzi mamy pewność, że w ręce partnerów jak i klientów trafiają produkty, które odpowiadają ich oczekiwaniom pod kątem funkcjonalności, trwałości jak i wygody użytkowania.

Produkty marki Limit zostały opracowane zgodnie z nowoczesnymi metodami produkcji i nowymi technologiami. Aktualnie produkty marki Limit są obecne w ponad 25 krajach.

Kup narzędzia Limit u certyfikowanego dystrybutora

Hurtownia Delmet, właściciel sklepu limit24.pl, jest autoryzowanym dystrybutorem narzędzi pomiarowych Limit. Gwarantujemy fachowe doradztwo, pełny asortyment marki Limit oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. 

Kupując w sklepie limit24.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt w najlepszej cenie, objęty gwarancją producenta. Kupując u nas, otrzymujesz fabrycznie nowy towar prosto od producenta. Jest to bardzo ważne, gdyż produkty pomiarowe przetrzymywane za długo na półkach tracą swoje właściwości, dokładność oraz żywotność baterii.

Zapraszamy do pewnego zakupu w sklepie limit24.pl!