Amperomierz cęgowy Limit 23 + próbnik napięcia Zobacz większe
Share in social media

Limit

Amperomierz cęgowy Limit 23 + próbnik napięcia

Indeks: PR-144860103

599,00 zł netto

736,77 zł

wcześniej: 1 055,34 zł

oszczędzasz: 318,57 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Produkt na zamówienie - wysyłka w 5 dni roboczych

Opinie klientów

Napisz opinię

Amperomierz cęgowy Limit 23 + próbnik napięcia

Amperomierz cęgowy Limit 23 + próbnik napięcia

Napisz opinię

Opis

Amperomierz cęgowy 23 Limit 144860103

Cyfrowy amperomierz cęgowy / multimetr, z automatycznym wyborem zakresu. Do mierzenia napięcia stałego i przemiennego, prądu stałego i przemiennego, rezystancji, częstotliwości. Ponadto posiada pomiar prądu rozruchowego, pamięć wartości maks./min., pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (RMS) napięcia przemiennego, test diodowy, test ciągłości obwodu z sygnalizacją akustyczną, pamięć wskazania "datahold", oraz sygnalizację niskiego stanu baterii. Dostarczany z kabelkami pomiarowymi, futerałem, baterią i instrukcją obsługi. Długość podziałki 6666. Izolacja CAT II 600 V / CAT III 300 V wg IEC 61010.

Próbnik napięcia 100 Limit 145010104

Próbnik do kontroli napięcia w kablach i gniazdkach sieciowych, oraz do lokalizacji przerwy w kablu. Identyfikacja przewodu fazowego. Nie ma potrzeby bezpośredniego kontaktu z elementem pod napięciem. Wystarczy zbliżyć próbnik do kabla lub elementu pod napięciem. Obecność napięcia sygnalizowana jest sygnałem akustycznym i świetlnym. Sygnał akustyczny można wyłączyć. Wyłączanie automatyczne i ręczne. W przyrządzie w sposób ciągły kontrolowane są prawidłowość funkcjonowania oraz stan baterii i sygnalizowane jest to regularnymi błyskami. Klasa izolacji CAT IV 1000V. Dostarczany z bateriami i instrukcją obsługi.

Gwarancja

Sprzedawca udziela Kupującemu 12 miesięcznej gwarancji na sprzedane towary oraz 6 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi (naprawy pogwarancyjne, usługi kalibracyjne). Gwarancja zaczyna obowiązywać z momentem wystawienia faktury vat za towar dostarczony klientowi. Ogólne warunki umów sprzedaży w zakresie gwarancji nie mają zastosowania do towarów, dla których gwarancji udziela producent. W takim przypadku warunki gwarancji określa karta gwarancyjna dołączona do towaru. więcej >>

Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie? Chcesz negocjować cenę przy większym zakupie?
Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

Amperomierz cęgowy Limit 23 + próbnik napięcia

Amperomierz cęgowy Limit 23 + próbnik napięcia

* - pole wymagane

  or  Anuluj

Te produkty mogą Cię zainteresować