×
Rozwarcie szczęk, maks.
190mm
Ilość w opakowaniu (szt.)
1
Marka
Limit
Artykuł
24280109
Rozwarcie szczęk (mm)
190
Wymiary opakowania (mm)
18x50x240
Długość (mm)
175.00
Długość
175mm
kod: LIM 24280109
Okazja! 105,31 zł
59,90 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Rozwarcie szczęk, maks.
350mm
Ilość w opakowaniu (szt.)
1
Marka
Limit
Artykuł
24280208
Rozwarcie szczęk (mm)
350
Wymiary opakowania (mm)
25x85x330
Długość (mm)
300.00
Długość
300mm
kod: LIM 24280208
Okazja! 159,08 zł
79,90 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Cyrkle traserskie

Charakterystyka Narzędzi Trasujących

Narzędzia trasujące są niezbędnym elementem wyposażenia każdego profesjonalisty, który ceni sobie precyzyjność i dokładność pracy. Wśród nich szczególną rolę odgrywają cyrkle traserskie, które umożliwiają łatwe i skuteczne rysowanie okręgów o różnych średnicach.

Wysoka Jakość Wykonania

Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania i trwałością, dzięki czemu są niezastąpione w codziennych obowiązkach. Wykonane z najlepszych materiałów, gwarantują długotrwałość i bezawaryjność użytkowania.

Precyzyjne Ostrza

Wyposażone są w precyzyjne ostrza, które zapewniają czyste i dokładne cięcie materiału. Dzięki temu, są idealnym narzędziem do precyzyjnego i dokładnego trasowania okręgów na różnych powierzchniach.

Zastosowanie Cyrkli Traserskich

Wśród różnorodnych zastosowań cyrkli traserskich należy wymienić przede wszystkim rysowanie okręgów na powierzchniach metalowych, drewnianych i innych materiałach.

Trasowanie na Powierzchniach Metalowych

Ze względu na swoją konstrukcję i precyzyjne ostrza, cyrkle traserskie są idealne do trasowania na powierzchniach metalowych. Dzięki nim, można łatwo i szybko narysować okrąg o wybranej średnicy.

Trasowanie na Powierzchniach Drewnianych

Podobnie jak w przypadku powierzchni metalowych, cyrkle traserskie sprawdzają się również podczas trasowania na powierzchniach drewnianych. Ich precyzyjne ostrza umożliwiają dokładne i czyste cięcie, co jest niezwykle ważne przy pracy z drewnem.

Oferta Narzędzi Trasujących

W ofercie sklepu znajdują się cyrkle traserskie o różnych rozmiarach, co pozwala na rysowanie okręgów o średnicach od kilku milimetrów do kilku centymetrów. Wszystkie narzędzia posiadają odpowiednie atesty jakości oraz są zgodne z normami bezpieczeństwa.

Narzędzia Trasujące Marki LIMIT

Narzędzia trasujące marki LIMIT charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również zaawansowaną technologią produkcji. Dzięki temu, są one trwałe i skuteczne w codziennej pracy.

Różnorodność Rozmiarów

W ofercie sklepu dostępne są cyrkle traserskie o różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy profesjonalista znajdzie narzędzie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.