Aktywne filtry

Marka
Limit
Wymiary opakowania [dł. x szer. x wys.] (mm)
190x110x70
Masa (kg)
0.48
Waga z opakowaniem (kg)
0.484
Kod EAN
7311662167967
Długość podziałki (mm)
5.60
Rozdzielczość podziałki (mm)
0.10
Rodzaj baterii
AAA (1.5 V)
Ilość baterii (szt.)
2
Średnica obrazu (mm)
5.60
Powiększenie
20.00
kod: LIM 167810100
Okazja! 1 172,08 zł
996,26 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa

Mikroskopy

Profesjonalne Mikroskopy dla naukowców i specjalistów

W ofercie sklepu dostępne są wyjątkowe mikroskopy charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, precyzją i niezawodnością. Zostały zaprojektowane z myślą o naukowcach, badaczach i specjalistach z różnych dziedzin, aby spełnić ich najbardziej wymagające potrzeby.

Mikroskopy optyczne

W ofercie sklepu znajdują się mikroskopy optyczne, które są wysokiej jakości sprzętem pozwalającym na badanie struktur na poziomie mikroskopijnym. Wyposażone są w szeroką gamę obiektywów o różnych powiększeniach, co umożliwia precyzyjne badanie próbek.

Mikroskopy stereoskopowe

Mikroskopy stereoskopowe to doskonałe narzędzie dla naukowców i badaczy zajmujących się obserwacją struktur trójwymiarowych. Umożliwiają uzyskanie przestrzennego obrazu badanej próbki, co jest szczególnie ważne w przypadku badań biologicznych, geologicznych czy materiałowych.

Zaawansowane oprogramowanie

Wszystkie mikroskopy są wyposażone w zaawansowane oprogramowanie, które umożliwia analizę obrazów, pomiarów oraz archiwizację danych. Sklep dąży do nieustannego udoskonalania swojej oferty, dlatego stale pracuje nad rozwojem nowych technologii i funkcji mikroskopów.

Analiza obrazów

Zaawansowane oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie dogłębnej analizy obrazów, co jest niezwykle ważne w przypadku badań naukowych i specjalistycznych. Pozwala to na precyzyjne badanie struktur na poziomie mikroskopijnym.

Pomiary i archiwizacja danych

Mikroskopy wyposażone są w funkcje umożliwiające dokonanie precyzyjnych pomiarów oraz archiwizację danych. Dzięki temu badania mogą być przeprowadzane w sposób systematyczny i zorganizowany.

Nowoczesne technologie i funkcje

Sklep dąży do nieustannego udoskonalania swojej oferty, dlatego stale pracuje nad rozwojem nowych technologii i funkcji mikroskopów. Dzięki temu, mikroskopy są nie tylko niezawodne, ale także wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne.

Nowe technologie

W ofercie sklepu znajdują się mikroskopy wyposażone w nowoczesne technologie, które umożliwiają precyzyjne badanie struktur na poziomie mikroskopijnym. Dzięki temu, badania są jeszcze bardziej dokładne i efektywne.

Nowe funkcje

Mikroskopy dostępne w sklepie są wyposażone w nowe funkcje, które ułatwiają pracę naukowców i specjalistów. Dzięki temu, badania są jeszcze bardziej efektywne i precyzyjne.