Filtruj według

Selections

Selections

Aktywne filtry

Marka
Limit
Dokładność
±10˚
Wymiary opakowania [dł. x szer. x wys.] (mm)
320x250x105
Masa (kg)
1.45
Waga z opakowaniem (kg)
1.45
Kod EAN
7311662200206
Promień wierzchołka pomiarowego (µm)
5.00
Zakres pomiarowy Ra Rq (µm)
0.005-16
Zakres pomiarowy Rz Rt (µm)
0.02-160
Nacisk pomiarowy (mm)
4.00
kod: LIM 167570159
Okazja! 16 124,92 zł
13 706,19 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa

Mierniki chropowatości

Profesjonalne narzędzia do pomiaru chropowatości

W profesjonalnej obróbce powierzchni, jednym z kluczowych aspektów jest precyzyjne określenie chropowatości. Mierniki chropowatości spełniają tę rolę, dostarczając dokładne dane na temat różnego rodzaju materiałów, takich jak metal, drewno, tworzywa sztuczne czy ceramika.

Typy mierników

W ofercie sklepu znajdują się zarówno mierniki analogowe, jak i cyfrowe. Oba typy charakteryzują się wysoką precyzją pomiarów, jednak różnią się sposobem prezentacji wyników oraz obsługą. Mierniki analogowe są bardziej tradycyjne i nie wymagają zasilania, podczas gdy mierniki cyfrowe oferują większą czytelność i możliwość przechowywania danych.

Zastosowania mierników

Używanie mierników chropowatości ma kluczowe znaczenie w wielu branżach, w tym w motoryzacji i przemyśle lotniczym, gdzie precyzyjna obróbka powierzchni jest niezbędna do zapewnienia najwyższej jakości produktów. Dzięki nim można uniknąć powstawania wad i niedoskonałości powierzchni.

Łatwość obsługi i efektywność

Wszystkie narzędzia pomiarowe dostępne w sklepie charakteryzują się prostotą obsługi, co pozwala na szybkie i efektywne przeprowadzenie pomiarów. To z kolei przekłada się na zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych.

Prosty proces pomiaru

Proces pomiaru chropowatości jest prosty i nie wymaga specjalistycznego szkolenia. Dzięki temu, mierniki te są idealnym narzędziem dla każdego, kto zajmuje się obróbką powierzchni.

Zwiększenie efektywności produkcji

Poprzez zapewnienie dokładnych danych na temat chropowatości powierzchni, mierniki te pozwalają na szybsze i bardziej efektywne przeprowadzenie procesów produkcyjnych.

Marka Limit - gwarancja jakości

Marka Limit to gwarancja najwyższej jakości. Wszystkie narzędzia tej marki charakteryzują się precyzją, niezawodnością i trwałością, co czyni je idealnym wyborem dla profesjonalistów.

Precyzyjne pomiary

Marka Limit jest znana z produkcji narzędzi oferujących najwyższy poziom precyzji. Dzięki temu, można być pewnym, że pomiary chropowatości będą dokładne i wiarygodne.

Niezawodność i trwałość

Narzędzia marki Limit są niezawodne i trwałe, co czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy szukają narzędzi, które będą służyć przez wiele lat.